Чи безпечно лазерне видалення тату?

Чи безпечно лазерне видалення тату?

Найголовніше, що потрібно знати про лазерному видаленні татуювання, це те, що даний спосіб – єдиний з усіх можливих, ніяк не впливає на клітини шкіри, які не містять пігменту.
Лазер-найбезпечніший метод, який може позбавити вас від поганої тату або татуажу. Найважливіша перевага лазерного променя-те, що він вибірково знаходить саме пігмент і впливає тільки на нього. Таким чином, практично, виключена ймовірність появи шрамів, адже шкіра навколо татуювання не піддається впливу лазера. Промінь світла має унікальну можливість знаходити клітини, що містять фарбу, і руйнувати саме їх. На всю іншу тканину шкіри лазер не впливає.

Однак, дуже важливо, щоб під час процедури дотримувалися всі необхідні процедури з дезінфекції. По-перше, майстер зобов’язаний обробляти свої руки і вашу ділянку шкіри певним дезінфікуючим засобом. Працювати майстер може тільки в одноразових рукавичках. Не соромтеся вимагати у нього всю інформацію по стерилізації всіх інструментів, з якими він працює. Ви повинні бути впевнені, що можливість попадання інфекції виключена в принципі. Ділянка шкіри, на який впливає лазер, при необхідності, повинен бути відразу оброблений одноразовою серветкою і антисептиком. Зверніть, також, увагу на загальний санітарний стан салону, в який ви прийшли на процедуру лазерного видалення тату.

Під час роботи лазера, важливо, щоб промінь ні в якому разі не прямував на очі. Під час включення апарату, насадка вже повинна бути спрямована строго на місце видалення пігменту. І на майстра і клієнта повинні бути захисні окуляри. Якщо ви видаляєте перманентний макіяж з повік, то обов’язково необхідно використовувати захисні лінзи. А відображають поверхні (скла і дзеркала) повинні бути закриті. Щоб уникнути опіків, відстань між насадкою лазера і шкірою має бути мінімальним, адже чим воно більше – тим вище потужність апарату. Хороший майстер не дозволить проводити процедуру на смаглявою і засмаглою шкірі, так само всі темні волоски на шкірі в районі впливу повинні бути збрити. А все тому, що такі фактори передбачають підвищену кількість меланіну, на який реагує лазер. Така зайва реакція може викликати опік.

Дуже важливо розуміти, що негативних наслідків лазерне видалення не принесе тільки при дотриманні всіх перерахованих вище факторів. Якщо ж така техніка безпеки не буде дотримана, можуть залишитися опіки, почервоніння, набряк або депігментація. Також на обробленій ділянці можуть випасти волосся, яскравість малюнка може тільки посилитися і, того гірше, під шкірою може виникнути гематома. Тому, хочеться ще раз підкреслити, як важливо не помилитися у виборі майстра і салону для лазерного видалення татуювання або перманентного макіяжу.