Фактори, що впливають на ефективність лазерного видалення тату.

Фактори, що впливають на ефективність лазерного видалення тату.

Вирішивши позбутися від татуювання, ви зробили правильний вибір і пішли на лазерне видалення. Звичайно, це найкращий спосіб з існуючих. Однак, сподіватися на диво не варто.

Існує маса факторів, що впливають на ефективність такої процедури. Те, як швидко, як якісно і безпечно з’явиться ефект залежить від дуже багатьох факторів.

Фарба. В першу чергу, важливо, якою фарбою вам наносили тату. Наприклад, чорну виводити легше, так як чорний охоплює весь спектр кольорів, а в разі, із зеленою, синьою, червоною та ін.фарбою лазерні промені повинні бути більш цілеспрямованими. Також, краще піддаються видаленню професійні фарби, а не саморобна «Паленка», наприклад, з пасти звичайної ручки і одеколону. Важко піддаються видаленню і мікси, зроблені змішуванням різних пігментів. Загалом, чим темніше фарба, тим легше буде її видалити. У свою чергу, бежевий і білий пігменти вивести, практично, неможливо.

Зона розташування на тілі. Процес видалення відбувається таким чином, що промінь, проникаючи в шкіру, розбиває пігменти фарби на дрібні частинки. А імунна система організму самостійно видаляє ці частинки зі шкіри. Тому, результат буде залежати від місця розташування тату на тілі. Адже імунна система працює по-різному в різних зонах. Так, простіше видалити татуювання на верхній частині тіла: руках, шиї, обличчі, грудях. І складніше видаляються тату з ніг, гомілок, стоп.

Розмір і вік тату. Звичайно, важливо, як давно була набита ваша татуювання. Чим старше малюнок, тим складніше буде майстру його вивести. І чим менше тату, тим більше ймовірність повного видалення.

Перекриття. Природно, що вам ніхто не може гарантувати 100%-ого видалення, якщо Ваша тату багаторазово перекривалася. По-перше, лазеру буде важко вловити всі нюанси, переходи і загасання. Особливо, якщо тату кольорова. І, по-друге, перекриття супроводжується великим пошкодженням тканин шкіри, що, відповідно, ускладнює процес виведення.

Ваш вік, стать і колір шкіри. Вік людини, яка прийшла на лазерне видалення тату, буде серйозно впливати на ефект процедури. Взагалі, чим тонше шкіра клієнта, тим швидше відбувається процес регенерації. У молодих людей шкіра тонше, а значить, виведення буде ефективніше. У той час, як шкірі людей старшого віку знадобиться більше часу. З тих же причин, жінкам вивести тату легше, ніж чоловікам. Адже шкіра у жінок тонша. Важливий колір вашої шкіри. Чим темніше шкіра, тим більше промінь на неї реагує. Там самим, чим темніше-тим важче лазеру зосередиться на пігменті, а це ускладнює процес.

Якість татуювання. Цікаво, що професійні татуювання виводити складніше. Так як, щільність залягання пігменту в шкірі у них вище. У той час, як аматорські тату мають неоднорідну щільність і глибину залягання пігменту. Тому немає гарантії на повне виведення професійної тату, без залишку туманного контуру. У той час, як при виведенні непрофесійних татуювань одні частини будуть освітлюватися швидше, а інші – завмирати.

Глибина. Одним з головних факторів, що впливають на ефективність лазерного видалення татуювань, є глибина залягання пігменту. Чим більше фарби введено, тим більше сеансів вам знадобиться. Промінь світла охоплює тільки верхній шар фарби. Тобто, пігмент буде виводитися поступово, пошарово.

Імунна система. Звичайно, чим здоровіше і міцніше Ваша імунна система, тим швидше буде регенеруватися шкіра, і виводиться пігмент. І чим більше шкіра схильна до рубцювання, тим швидше буде процес загоєння. Відповідно, чим краще ваш стан здоров’я, тим швидше і ефективніше буде виведення татуювання.

Інтервал між процедурами. Зрозуміло, що раз ви вирішили вивести своє татуювання, значить Вам хотітися домогтися результату швидше. Але не варто підганяти майстра і, головне, свій організм. Проміжок між сеансами лазерного видалення повинен бути тривалий. Це необхідно, в першу чергу, вашій шкірі. Якщо часу буде мало, організм не буде встигати вивести зруйновані частинки пігменту, а шкіра не буде гоїтися. Проміжок між сеансами і сама кількість сеансів індивідуально. Якщо ви дійсно хочете отримати якісний результат-наберіться терпіння.

Майстер. Як і в процесі набивання тату, так і в процесі її видалення важливе місце займає вибір майстра. Будьте уважні до того, який в який салон ви йдете, яким лазером будуть проводитися сеанси і, звичайно ж, наскільки професійним буде Ваш майстер. Тільки людина, що розуміє всі нюанси процесу, зможе підібрати індивідуально Ваш процес видалення. Не обманюйтеся обіцянками “майстра” на виведення татуювання у вкрай швидкі терміни. Це може говорити тільки про те, що людина не є професіоналом і йти до нього не варто.

Не забувайте, майстер, який видаляє тату, не чарівник. В першу чергу, результат залежить від ваших власних фізіологічних особливостей і особливості вашої татуювання. Від Вас так само потрібно дотримуватися всі поради та рекомендації майстра. І тоді, успіх обов’язково буде досягнутий.