Лазерне видалення татуажу в Києві.

Лазерне видалення татуажу.

Причина, яка може привести Вас до думок про видалення татуажу може бути тільки одна. На відміну від видалення татуювання, в цьому випадку виникнути таке бажання може тільки через неякісно зробленого татуажу.

На жаль, випадки, коли татуаж наноситься неправильно, нерівно і поганими фарбами досить часті. Впадати у відчай, звичайно, не варто. Видалити татуаж можна, але тільки за допомогою тривалого лазерного видалення.

Лазерне видалення татуажу не залишить рубців і шрамів, не зашкодить вашу шкіру і не викличе пігментації. А це дуже важливо, адже зона впливу-особа! Лазерний промінь проникає в шкіру, не пошкоджуючи її. Вибірково знаходить і руйнує пігмент. Кілька процедур з дотриманням тривалих перерв приведуть Вас до бажаного результату.

Якщо Вас не влаштовує колір татуажу, то його можна перекрити новим, попередньо провівши кілька процедур лазерного видалення. Варто висвітлити невдалий колір, наприклад, синій, зелений або сірий і тільки тоді наносити новий татуаж. В такому випадку процедур буде менше, ніж при бажанні повного видалення татуажу, але вони обов’язкові. Якщо їх не провести, то цей негарний колір 100%-але проступить через новий татуаж.

Якщо ж Вас не влаштовує форма, то процедур знадобиться більше. Татуаж необхідно видалити повністю, інакше ви ризикуєте обзавестися «подвійними» бровами. Як і у випадку з видаленням татуювання, за один сеанс лазер видаляє тільки верхній шар пігменту. Тому впливів лазера необхідно кілька. Важливо, також дотримуватися проміжок між сеансами, для повного загоєння і хорошого результату. Інших варіантів позбавлення від невдалого перманентного макіяжу, на жаль, немає. Так що варто набратися терпіння і довіриться лазеру.

Найголовніше-ні в якому разі не піддавайтеся спокусі перекрити Старий татуаж новим – бежевого кольору. Світлий пігмент поверх темного тільки посилить проблему і виглядати буде жахливо. Вивести такі експерименти буде куди складніше, ніж звичайний татуаж.

Що стосується хворобливості процедури, то тут все залежить від вашого больового порогу. В основному, процедура неприємна, але досить швидка. Тому-терпима. Там більше, що завжди можна використовувати місцеві анестетики. Йдучи на лазерне видалення татуажу добре вивчіть всі протипоказання. А в момент видалення і після нього на шкірі не повинно формуватися велика кількість грубих кірочок і бульбашок. Також рясна кровотеча-ознака неправильного проведення процедури. Так що обов’язково поцікавтеся професіоналізмом майстра, до якого йдете. Тільки так можна уникнути небажаних наслідків.

Видалення татуажу брів успішно проводиться всього за кілька процедур з проміжком в 1,5 – 2 місяці. Якщо колір синій або занадто темний, то в процесі впливу лазером, брови спочатку придбають коричневий відтінок, а після – природно тілесний. Якщо Ваш невдалий татуаж зеленого відтінку-процес буде тривалішим.

Поганий татуаж повік, такий як: зайва довжина, товщина або асиметричність стрілок видаляється протягом 2 – 8 процедур, в залежності від особливостей вашої шкіри. Важливо, що поганий татуаж повік перекривати новим не можна, так що вибирати не доводиться. Успішне видалення лазером позбавить вас від зайвих хвилювань.

Дуже кидається в очі невдалий татуаж губ. Кривий, грубий, широкий контур або навіть Синява вимагають обов’язкового видалення перманентного макіяжу, адже практично не піддаються маскуванню декоративною косметикою. Проблема полягає в тому, що після перших процедур впливу лазера – колір стає темніше і більш насиченим, часто – і зовсім неприродним. До цього потрібно бути готовим, так як іншого варіанту, крім як лазерного видалення, в разі поганого татуажу губ – немає. Згодом, після необхідної кількості процедур – ви отримаєте бажаний результат.