Лазерне видалення татуювань у Києві.

Лазерне видалення татуювань.

Останнім часом часто зустрічаються випадки, коли людина хоче вивести своє тату. Причини тому можуть бути найрізноманітніші.

Татуювання зроблена в молодості може псувати імідж і солідність зрілому і Ставному людині. Комусь важко влаштується на роботу через занадто красномовного тату на видному місці; хтось змінив свої ідеї і принципи; а хтось не може знайти свою любов, тому що на його плечі красується ім’я колишньої подружки. Мотиви, за якими людина бажає позбутися від своєї татуювання можуть бути і зовсім незаперечними: погана якість, або відсутність професіоналізму у майстра; і того гірше – орфографічна помилка в написі, або невірне значення знака. В іншому, причина не так вже й важлива. Раз людина вирішила звести татуювання-значить у нього є на те підстави. Тепер йому залишається тільки визначитися, як і, де це зробити.

Існує кілька способів позбавлення від татуювань. Хірургічний спосіб має на увазі повне видалення ділянки шкіри з тату, дермабразія вимагає зрізу ділянки певними препаратами. Обидва варіанти чреваті шрамами, при чому немає гарантії, що пігмент буде виведений повністю. Сучасні технології пропонують нам більш щадний метод-лазерне видалення.

Лазери, пристосовані для видалення татуювань працюють в технології Q-Switch, що дозволяє видалення тату без пошкодження шкіри. Лазер, працюючи пучком світла на високій інтенсивності руйнує пігмент кольору, не пошкоджує тканин шкіри, і не залишає рубців.

Однак, на сьогоднішній день існує і кілька видів лазерів, що видаляє татуювання. Самим універсальним і дбайливим по праву можна назвати неодимовий лазер. Його перевага в глибині проникнення. Такий лазер однаково якісно видаляє як неглибокі, так і глибокі тату; як чорні, так і кольорові. Так як однаково легко проникає як в епідерміс, так і в дерму.

Визначившись з технологією видалення, ви повинні знайти хорошого професіонала, який підкаже і розповість вам всі умови видалення татуювання саме у Вашому випадку. Кожен, хто вирішив позбутися від татуювання, повинен знати, що це не так просто, не так швидко, і не так дешево, як хотілося б. Коли ви робили собі тату, вам сказали, що це назавжди. Природно, що процес її видалення складний і тривалий. Не розраховуйте, що сьогодні ви прийдете в салон і просто покладіть певну суму на стіл майстру, а завтра від вашої татуювання не залишиться і сліду.

Складність процесу, його тривалість і вартість залежить від ряду факторів, і ніхто, з ходу, не назве вам певних цифр. В першу чергу, все залежить від щільності і глибини, а також якості пігменту. Чим щільніше в шкірі розташовані гранули фарби, тим складніше їх вивести, тому професійні тату зазвичай виводити важче. Однак, якщо пігмент, – наприклад, звичайні чорнило, то ніхто не зможе гарантувати вам хороший результат.

Важливі: форма, складність і розмір вашої тату. Величезну роль відіграє Ваша особиста фізична підготовка і здатність вашого тіла, регенерувати свої тканини. Природно, що чим здоровіше і спортивніше людина, чим сильніше його імунна система, тим швидше і якісніше піде процес. Величезне значення при видаленні татуювання грає її колір. Кольорові тату виводяться довше. Так само, складніше буде виводитися товстий контур, ніж затушовка.

Всі ці фактори впливають на швидкість і якість видалення вашої натільної живопису. Йдучи на лазерне видалення татуювання, ви повинні розуміти, що це довго і непросто. Прийнявши таке важливе рішення, приділіть особливе значення вибору лазера і майстра. Адже тіло-це не тільки Ваша зовнішність, але і Ваше здоров’я.