Методи видалення татуювань у Києві.

Методи видалення татуювань.

Отже, ви вирішили позбутися від татуювання? Природно, прогрес не стоїть на місці і на сьогоднішній день ми маємо вибір. Існує кілька способів видалити обридлий малюнок.

Варіант перекриття однією татуюванням іншу ми не розглядаємо. Позбавлятися – так позбавлятися!

Відомим способом є, так званий,»камуфляж”. Татуювання, втім, і не виводиться, а покривається зверху пігментом тілесного кольору. За допомогою спеціальної фарби руйнується пігмент старих чорнила, і зафарбовується під колір шкіри. Процедура не з приємних і повністю прибрати татуювання, все одно, неможливо. Невідомо що, в підсумку, краще виглядає-обридла вам тату, або те, що вийде від ” камуфляжу»

Одним з найбільш “звірячих” методів можна назвати хірургічне видалення. Процес полягає в тому, що Вам, в буквальному сенсі, зрізають ділянку шкіри. Відповідно, можна собі уявити, які шрами залишає такий метод. Січуться тільки не великі тату і, звичайно, всього за один раз. Але чи варто залишати на своїй шкірі шрам, якщо можна вирішити проблему гуманніше?

Не менш болючою є кріохірургія – зведення татуювання рідким азотом. Ділянка шкіри заморожується, з часом перетворюється в суху скоринку, і в підсумку, просто відпадає, залишаючи рубець.

Нічим не приємніше процедура електрокоагуляції. Ефект і результат той же, що і у попереднього способу – на шкірі утворюється суха кірка, яка з часом відпадає. В даному випадку результат досягається випалюванням ділянки шкіри електродами зі струмом високої частоти. В результаті-залишається, все той же, шрам. При чому, повторює форму вашої татуювання.

Ще один варіант видалення тату-дермабразія, або шліфування шкіри. За допомогою алмазної фрези, спеціальної кислоти, фізіологічної солі, наждачного паперу або дротяної щітки зскрібається шар епідермісу, що містить пігмент. Процедура болюча, залишає явні шрами, тягне за собою сильну кровотечу, і головне – створює високий ризик інфекції і пігментації шкіри.

В інтернеті можна зустріти ще один варіант виведення татуювання – спеціальний крем. Дія крему, імовірно, полягає в тому, що під його впливом шкіра відторгає барвник. Метод безболісний, недорогий і не загрожує наслідками. Але, є одне»але”. Немає абсолютно ніяких доказів того, що крем дійсно працює. Зате негативних відгуків досить. Згідно з ними: крем для видалення татуювань – легкий і дієвий спосіб… викиду грошей «на вітер».

Дуже часто, особливо на вітчизняних просторах, зустрічаються випадки, коли люди намагаються вивести татуювання будинку. Використовуються, в такому випадку, йод, марганцівка або чистотіл. На ділянку шкіри прикладається компрес з розчином, в результаті чого – на шкірі сильний опік. Чи зникне татуювання-невідомо. А ось виразки і шрами вам забезпечені. Не кажучи вже про те, що чистотіл, наприклад, рослина отруйна. Йод – самий щадний варіант, однак, ефект може проявиться тільки через кілька місяців. У будь-якому випадку, такі «народні» методи небезпечні для здоров’я і обіцяють, в кращому випадку, проблеми зі шкірою.

Всі перераховані вище способи дійсно використовуються серед сміливців. Але якщо ви не бажаєте собі шкоди, проблем зі здоров’ям і шкірою, інфекцій і шрамів – для Вас теж є варіант. Якісний результат без побічних ефектів пропонує лазерне видалення татуювань. Процедура проста: промінь світла, проникаючи в шар шкіри, руйнує пігмент. В такому випадку, ви уникаєте пошкоджень шкіри, так як лазер впливає вибірково, не руйнуючи тканину шкіри. Звичайно, ви не виведете лазером татуювання за один раз. Цей процес тривалий. Однак, вибравши якісний лазер, хорошого майстра і салон, ви точно уникнете ризику побічних ефектів. Важливо розуміти, що видалення татуювання – питання не менш відповідальний, ніж її нанесення. Помилка може коштувати вам здоров’я. Тому, уважно вибирайте спосіб і майстри для видалення татуювання.