Поради для тих, хто вирішив вивести татуювання лазером. - Лазерне видалення тату в Києві «LazerA» та виведення татуажу недорого.

Поради для тих, хто вирішив вивести татуювання лазером.

Ефект від лазерного видалення тату залежить від безлічі факторів. В основному, це те, на що Ви особисто вплинути не можете – особливості Вашого організму і те, як було набите татуювання. Однак, і від Вас багато що залежить.

Лазерне видалення тату-найефективніше, але слід пам’ятати про те, що займе воно чимало часу і результат буде помітний не відразу. Щоб поліпшити і прискорити ефект ми пропонуємо вам кілька порад.

Для того, щоб не кусати лікті від помилки, варто дуже уважно і навіть, прискіпливо, вибирати майстра. Перш ніж віддати свою шкіру в повне розпорядження людини, варто добре дізнатися про рівень його компетенції. Важливо розуміти, що якщо майстер знає, що робить – це ні про що не говорить, але якщо його кваліфікація недостатня – це буде коштувати вам краси і здоров’я шкіри.

Не менш важливо місце, де ви хочете зводити татуювання. Вибирайте тільки хороші салони, з хорошою репутацією. Не полінуйтеся почитати відгуки, поцікавитися з яким лазером працюють в цьому салоні, і чи достатній там рівень гігієни. Навіть візуальне враження від місця вже про щось говорить.

Радимо виводити тату взимку або навесні. В цей час годя зменшується ризик потрапляння сонячних променів на шкіру. По-перше, сонячна активність нижче, а по-друге, вам буде легше приховати зону відновлення шкіри. Це сприятиме уникненню побічних ефектів від процедури і прискорить заживання.

Важливо дотримуватися всіх рекомендацій з приводу протипоказань. При наявності тимчасових протипоказань, таких як хвороба або вагітність, краще набратися терпіння і не поспішати з лазерним видаленням тату.

Не менш важливий для результату Ваш догляд після процедури. Тут теж існує ряд правил, дотримання яких поліпшить і прискорить ефект. Якщо ж їх не дотримуватися, навпаки, можливі неприємні побічні ефекти.

Ні в якому разі не можна допускати потрапляння на ділянку шкіри, який піддавався лазерному впливу, сонячних променів. Тим більше не можна відвідувати сауни, лазні та солярії. Все це може викликати появу пігментних плям. Так само, перші чотири-п’ять днів заборонений контакт шкіри з водою. Необхідно бути дуже акуратним при прийнятті душу. І взагалі, необхідно дуже дбайливо ставитися до цієї зони на шкірі. Адже в цей час вона особливо чутлива.

Перший тиждень після процедури слід кілька разів на день обробляти ділянку шкіри розчином перманганату калію. Через тиждень після впливу лазера, варто змащувати ділянку зволожуючими і регенеруючими кремами, бажано, для чутливої шкіри. Це прискорить заживання і виведення зі шкіри пігменту.

Найголовніше-не нехтувати порадами майстра і з відповідальністю виконувати всі свідчення. Допомагайте своїй шкірі, бережіть її – і результат виправдає ваші очікування.