Процес видалення татуювання лазером.

Процес видалення татуювання лазером.

Процедура лазерного видалення татуювання відбувається розміщенням ручного приладу біля необхідної ділянки шкіри і впливу на нього лазерним променем. В результаті такого випромінювання руйнуються молекулярні зв’язки пігменту і гранули барвника в епідермісі і дермі.

Різні кольори татуювання мають різний спектр поглинання світла. Тому лазер, яким буде видалятися тату, повинен випромінювати енергію, яка підходить для даного спектру. Його світлові промені повинні вибірково реагувати на пігмент, не пошкоджуючи при цьому тканини шкіри. Це дозволяє видаляти татуювання і татуаж з будь-яких зон тіла і обличчя. Відповідно, кольорові барвники видаляти складніше, ніж чорний. Так як спектр їх поглинання менше.

Кількість запуску променя світла лазера залежить від розміру татуювання. Однак одного сеансу не може бути достатньо апріорі. З кожним сеансом тату буде ставати світліше, поки пігмент остаточно не зникне.

Сам процес роботи лазера полягає в тому, що промінь світла проникає в шар шкіри. Там, розпізнаючи саме верхній шар пігменту, промінь» підриває ” частинки фарби на дрібні осколки. У слідстві, більші частинки організм виштовхує, а дрібні вбираються захисними клітинами шкіри – макрофагами і поступово вимиваються по лімфатичній системі з організму природним шляхом.

Вивести тату за один сеанс неможливо через те, що промінь лазера впливає тільки на верхній шар пігменту. І тільки після того, як зруйновані частинки цього шару будуть вимиті організмом, можна проводити наступну процедуру. Відповідно, раз по раз, руйнуючи шар за шаром, лазер повністю висвітлить вашу тату. Все ж, процес тривалий і складний, але ефективний.

Відчуття при впливі лазера не найприємніші. Зазвичай анестезія не вживається, але все залежить від вашого особистого больового порогу і місця розташування татуювання. При необхідності, майстер включає охолодження ділянки і використовує крем або ін’єкцію з місцевою анестезією.

Після процедури оброблений ділянку може виглядати як опік, червоніти і набрякати. Цього лякатися не варто. Проходять такі симптоми швидко, не залишаючи пошкоджень, і говорять про запуск процесу. Далі все залежить від лімфодренажу вашого організму і дотримання догляду. Необхідно відноситься до обробленої ділянки як до опіку, обробляти кремом і уникати сонячних променів і роздряпування.

Грамотний майстер зуміє підібрати правильний режим роботи лазера персонально для Вас і зробити процес найбільш комфортним.