Протипоказання при лазерному видаленні татуювання. - Лазерне видалення тату в Києві «LazerA» та виведення татуажу недорого.

Протипоказання при лазерному видаленні татуювання.

Підходити до вирішення видалення татуювання варто вкрай серйозно. Навіть серйозніше, ніж до рішення набити тату. Адже процес триваліший, складніший і, врешті-решт, дорожчий.

Лазерне видалення хоч і є найбезпечнішим з усіх існуючих, проте теж має протипоказання. Нехтувати ними, ні в якому разі, не можна. Адже на кону не тільки ефективність видалення татуювання, але і Ваше здоров’я.

Не кожному бажаючому позбутися від тату дозволена процедура лазерного видалення. В першу чергу, все залежить від вашого стану здоров’я. Але є і протипоказання іншого характеру. Наприклад, недавно зроблену татуювання зводити не можна. Також не можна йти на лазер зі свіжим засмагою-менше чотирьох тижнів. Не рекомендується виводити тату вагітним і годуючим жінкам, і жінкам в період менструацій. Відмовлять в лазерному видаленні тату особам, молодшим вісімнадцяти років або перебувають в алкогольному або наркотичному сп’янінні.

Не можна виводити татуювання тим, хто приймає лікарські препарати, які є фотосенсибілізаторами протягом останніх шести місяців. Протипоказано лазерний вплив людям, які мають «золоті нитки» під шкірою і кардіостимулятори. А якщо ви хочете видалити лазером татуаж губ, то попередньо необхідно зробити профілактику герпесу.

Запам’ятайте, якщо» майстер ” називає такі обставини несуттєвими і готовий взятися за видалення, то його професіоналізм вельми сумнівний. Будьте пильні у виборі майстра. Адже відповідальність на цьому виборі величезна.

Що стосується здоров’я, то тут компромісів бути не може і це зрозуміло. Ні в якому разі не можна піддаватися впливу лазера, якщо у Вас є алергія на сонячне світло і / або лазерне випромінювання. А також – фотосенсибілізація, тобто-підвищена чутливість організму до ультрафіолетового випромінювання. Локальні проблеми зі шкірою в зоні, з якою буде мати справу лазер при видаленні татуювання, також є одним з перших протипоказань. Йдеться про такі речі, як: травми, механічні пошкодження і будь-які запальні процеси в зоні впливу. Не можна видаляти татуювання при захворюваннях шкіри в районі малюнка: при псоріазі, екземі, дерматиті, лишаї або порфірії. До протипоказань відносяться наявність і схильність до гіпертрофічних і келоїдних рубців, а також ромбофлебіт і гострий флебіт.

Системні захворювання крові, порушення згортання крові, гострі інфекційні захворювання, ГРЗ і загострення хронічних захворювань теж є серйозними протипоказаннями до такої процедури. І, звичайно ж, при більш серйозних хворобах приходити на лазерне видалення татуювання не можна. Серед них: декомпенсовані стадії цукрового діабету, епілепсія, ВІЛ, гепатит, онкологічні новоутворення та злоякісні пухлини шкіри. Заборонено вплив лазера при серцево-судинних захворюваннях: гіпертонії, аритмії, ішемії.

До всіх перерахованих вище протипоказань варто ставитися дуже серйозно. Ні в якому разі, не можна приховувати наявність таких факторів від майстра, інакше, за відсутність результату або побічні ефекти майстер відповідати перед Вами не зможе.